E-light to unikalne urządzenie wykorzystujące technologię IPL i radiofrekwencję RF. Zabiegi nie mają skutków ubocznych, nie wymagają stosowania środków znieczulających i rezygnacji z normalnego trybu życia po wykonaniu zabiegu. Energia IPL pozwala na trwałe usuwanie owłosienia, przebarwień skórnych, pękniętych naczyniek i rumienia, fotoodmładzanie, lifting bez skalpela, modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu.
Zabieg fotoodmładzania skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, likwiduje nierównomierny koloryt skóry, dzięki czemu skutecznie walczy z oznakami starzenia skóry. Powoduje spłycenie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek, przywrócenie elastyczności i gęstości skóry.
Trwałe usuwanie owłosienia z każdej części ciała wykonywane jest w sposób bezpieczny i skuteczny. Zabieg powoduje zniszczenie mieszka włosowego w następstwie czego włos nie odrasta.
Leczenie trądziku polega na zwalczaniu bakterii i zmniejszeniu wydajności gruczołów łojowych. Światło IPL ma też właściwości odkażające, przyspiesza gojenie się zmian zapalnych oraz zapobiega powstawaniu nowych.
Zamykanie naczynek i usuwanie przebarwień
Dzięki energii IPL można usuwać sieci naczyń krwionośnych, niewielkie pajączki oraz rumień, eliminując niechciane zmiany i oszczędzając przyległe zdrowe naczynia.
Podczas usuwania przebarwień energia IPL pochłaniana jest przez barwnik zawarty w komórce i powoduje jej zniszczenie, przebarwienie najpierw ciemnieje, a później znika całkowicie.

Cennik zabiegów